آیکون واتساپ
عضویت | ورود کاربران
ENGLISH0

یاماتو

یاماتویاماتو yamato | شرکت یاماتو در سال 1985 میلادی در زمینه تولید ابزار صافی سطح برنشینگ در ترکیه شروع به کار کرد.یاماتو تولید کننده انواع برنشینگ برای انواع سطوح: اعم از سطوح داخلی ،خارجی ،مخروطی،گرد،کف گردو ...می باشد..
یاماتو یاماتو با بیش از سی سال سابقه در زمینه تولید ابزار برنشینگ، یکی از پیشگامان تولید برنشینگ می باشد.لازم به ذکر است تراش ابزار آلسا تنها نماینده رسمی برنشینگ یاماتو درایران میباشد.تراش ابزار آلسا عرضه کننده انواع برنشینگ داخل یاماتو اصلی،برنشینگ رو یاماتو اصلی،برنشینگ کف گرد یاماتو اصلی می باشد.
برای دریافت قیمت انواع برنشینگ یاماتو با واحد فروش تراش ابزار آلسا تماس بکیرید.
آلسا تولز به عنوان پیشرو در زمینه تولید و عرضه انواع ابزار تراشکاری و فرز کاری و.. اماده عقد قرار دادبا سازمان ها و ارگان ها و همینطور فروشگاه های فعال در حوضه خدمات تراشکاری و فرز کاری و قالب سازی و خودروسازی و نظامی میباشد.
تراش ابزار آلسا به عنوان نماینده رسمی رول برنشینگ یاماتو ،ارائه دهنده انواع برنشینگ در قطر های مختلف ،کلیه لوازم جانبی از جمله : میل کونیک،دنباله،ساچمه،ساچمه برنشینگ،رول برنشینگ،قفسه و ... می باشد
برنشینگ یاماتو yamato | فروش برنشینگ یاماتو yamato | قیمت برنشینگ یاماتو yamato | استعلام قیمت روز برنشینگ یاماتوyamato | نماینده رسمی یاماتوyamato | نماینده اصلی یاماتو yamato.
رول برنشینگ ابزارصافی سطح است که بدون براده برداری و فقط با عمل له کردن و پر کردن خلل و فرج باعث ایجاد بالاترین صافی سطح در حد اینه ای شدن با Ra 0.05 تا0.1 میکرومتر می شود.
برنشینگ همچنین باعث افزایش سختی سی تا هفتاد درصدی می شود.دارای دقت ابعادی الا و تلرانس بسته است .عوامل خستگی قطعه کار را کاهش می دهد.هزینه کمتری نسبت به سنگ زنی و برقو کاری در تولید انبوه دارد.زمان ماشینکاری را کاهش می دهد.مقاومت در برابر خوردگی را نیز افزایش می دهد.
برای اطمینان از خرید برند اصلی برنشینگ یاماتو با واحد فروش ابزار تراش کاری، تراش ابزار آلسا به مدیریت ذبیحی تماس بگیرید.

برنشینگ رو

رول برنشینگ روتراش
در حال تولید

برنشینگ رو تراش

رول برنشینگ روتراش
در حال تولید

برنشینگ دستگاه سوئیسی

ابزاربرنشینگ رو
در حال تولید

رول برنشینگ داخل

ابزار برنشینگ داخل
در حال تولید

رول برنشینگ داخل

برنشینگ داخل سوئیسی
در حال تولید

برنشینگ کف زن

رول برنشینگ کف گرد
در حال تولید

برنشینگ زاویه زن داخل

ابزاربرنشینگ مخروطی
در حال تولید

رولر برنشینگ مخروطی خارج

برنشینگ زاویه زن
در حال تولید

برنشینگ الماسه

رولربرنشینگ الماسه
نا موجود

برنشینگ بورینگ

ابزار برنشینگ بورینگ
در حال تولید

برنشینگ چند منظوره

رولربرنشینگ چندکاره
در حال تولید

TEL : 02166723334
Fax : 02166734821
Email: sales@alesatools.com
Web: www.alesatools.com

ابزار آلات صنعتی

کلیه ابزار تراش بعد از ثبت سفارش شما کالای مورد نظر ارسال میگردد نوع سفارش كالا تلفنی - ثبت در سبد خرید مبلغ فاکتور در تهران بعد از تحویل کالا از طریق دستگاه پوز سیار دریافت می گردد در شهرستانها ابتدا مبلغ فاکتور دریافت شده و سپس کالا ارسال میگردد

© Copy right 2024 | این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد